لیزر مو زائد

موهای زائد یکی از شایعترین علل مراجعه افراد به کلینیک های پوست و لیـزر مـی باشـد. روش هـای سنـتی تاثیری در از بین بردن فولیکول مو ندارد.بنابراین استفاده از کرم های مو بر، اپیلاسـیون، اپی لیدی، تراشیدن، بند انداختن یا روشهای دیگر موجب بازگشت موهای ناخواسته به همان تعداد ، ضخامت و رنگ قبلی می شوند.لیزر مو زمانی تاثیر گذار است که مو در مرحله ی رشد باشد.اگر هنگام لیزر موهای زائد ، فولیکول مو در فاز استراحت یا انتقالی باشد، اشعه لیزر بر آن اثری ندارد. به همین دلیل است که برای از بین بردن تمامی ‌موها به چندین جلسه درمان با لیزر، با فاصله های زمانی مشخص نیاز است.

آناژن (مرحله رشد): طـی آن مــو دارای حداکــثر ضـخــامت و رنگ است . در این مرحـله اشـعه لیزر بیشــترین اثر تخریبـــی را روی فولیـکول مو دارد.

کاتاژن (مرحله انتقالی): ضـخـامت فولیـکول رشــد یافـــته کاهش می یابد و از پیاز مو که مسئول تغذیه رسانی آن است جدا می شود.

تلوژن (مرحله استراحت ): در این مرحلـه تمام فعـالیتها ی رشـد متوقف می شود . در نواحـی مختلف بدن مـدت این دوره تفـاوت دارد . مرحله تلوژن در مـوی سر به مدت تقـریباً 100 روز و دیگـر نواحی بدن تا 6 ماه طول می کشد.

برای مطالعه بیشتر می توانید مقاله ی : ( آیا لیزر موهای زائد تاثیری دارد؟ لیزر الکساندرایت ) سایت کلینیک دکتر پاکدل را مطالعه نمائید.

دستگاه الکساندریت 

لیزر الکساندریت (طول موج ۷۵۵ نانومتر) سریع‌ترین نوع لیزر می‌باشد. این لیزر برای درمان نواحی بزرگ بدن در بیمارانی که رنگ پوستی روشن تا زیتونی دارند، مناسب است. این لیزر بطور بسیار گسترده‌ای برای لیزر موهای زائد بکار برده می‌شود. لیزر الکساندریت دارای کاربردهای دیگری در حوزه‌های زیبایی مختلف مانند درمان جای زخم، جوان‌سازی پوست و غیره می‌باشد.
کاربردها: رفع موهای زائد،جوانسازی پوست،پاکسازی پوست،تغییر رنگ پوست

Laser-hair-1
Alexandrite-laser
import_contactsآخرین مطالب
Dental orthodontics-22

ارتودنسی دندان چیست؟انواع ارتودنسی دندانorthodontics

بدون دیدگاه
چکیده این مطلب: ارتودنسی دندان چیست؟ انواع ارتودنسی دندان. ارتودنسی ثابت. ارتودنسی سرامیکی. ارتودنسی دیمون. ارتودنسی متحرک. ارتودنسی نامرئی. کدام روش ارتودنسی دندان بهتر است؟ طول دروه درمان ارتودنسی چه مدت خواهد بود؟…

خدماتی که

ما داریم

accessibility

مقاله های ما

مطالب محبوب

import_contacts

رزرو نوبت

برای زیبا جویان

فهرست
AR FA
×

Powered by WhatsApp Chat

×