لیپو ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی مناسب کسانی می باشد که دارای چربی اضافه به مقدار زیاد در شکم و پهلوی خود هستند طوری که شکم آنها حالت افتاده و آویزان پیدا کرده است ،که در این صورت نمیتوان چربی های آن را با روش لیپوماتیک خارج کرد. به همین دلیل از روش ابدومینوپلاستی استفاده می شود که در این روش علاوه بر خارج کردن چربی ،چین و چروک پوست از بین رفته و پوست شکم کشیده و صاف می شود.

جراحی به روش ابدومینوپلاستی به این صورت می باشد که چربی و پوست اضافه زیر شکم برش داده شده و سپس از محلی بالاتر از شکم (بالای ناف) پوست شکم به سمت پایین پیوند زده می شود. که در این صورت یک خط برش زیر ناحیه شکم ایجاد می شود که به مرور زمان محو می شود. برای از بین بردن کامل جای بخیه می توانید از میکرونیدلینگ به همراه مزوتراپی کمک بگیرید.برای لیفت ران و لیفت بازو نیز از این روش استفاده می شود.

 

تفاوت لیپوماتیک با لیپوابدومینوپلاستی در این است که لیپوماتیک برای افرادی مناسب است که دارای چاقی موضعی هستند ولی لیپوابدومینوپلاستی برای افرادی مناسب است که علاوه بر چربی دارای شکم بزرگ و آویزان هستند.

Lipoabdominoplasty
Lipoabdominoplasty
import_contactsآخرین مطالب
Subcision-13

سابسیژن چیست؟ بهترین روش درمان جای جوش

بدون دیدگاه
چکیده این مطلب: درمان جوش با سابسیژن. انواع سابسیژن. مراحل انجام سابسیژن. مزایای درمان با سابسیژن. مراقبت های پس از انجام سابسیژن. کاندیدهای درمان با سابسیژن. چه کسانی نمی توانند سابسیژن انجام دهند؟…

خدماتی که

ما داریم

accessibility

مقاله های ما

مطالب محبوب

import_contacts

رزرو نوبت

برای زیبا جویان

ArabicEnglishPersian
×