تزریق ژل چانه,بهترین روش فرمدهی چانه,مزایا,مراقبتها

چکیده این مطلب: مراحل انجام تزریق ژل چانه. مزایای تزریق ژل چانه. مراقب های پس از تزریق ژل. انوع روش های فرمدهی به چانه. چرا افراد برای فرم دهی چانه تزریق ژل را انتخاب می‌کنند؟ چه نوع چانه هایی که نیاز به برجسته شدن دارند؟

 

Injection-chin-gel-19
Injection of chin gel

تزریق ژل چانه :

خواستار زیبایی بودن و تمایل رسیدن به زیبایی در هر انسانی وجود دارد. چهره ای صاف، زاویه دار، پوستی بی‌نقص، اعضایی متناسب، همه و همه برای هر فرد جایگاه ویژه ای دارد. امروزه با پیشرفت علم پزشکی بسیاری از اعمال پزشکی به راحتی قابل انجام است. و رسیدن به چهره ای ایده آل دیگر خواب و خیال نیست همیشه شاهد عمل های بینی و دیگر اعمال زیبایی بصورت بسیار زیاد بوده ایم ولی دقت کرده ایم که هیچ زیبایی بدون تناسب اجزای چهره کامل نخواهد بود.

گاهی افراد انواع اعمال زیبایی را امتحان کرده ولی باز شاهد چیزی ناخوشایند در چهره شان هستند. چانه یکی از اجزای چهره است که شاید توجه زیادی به آن نمی‌شود، ولی زیبایی آن بطور شگرفی در زیبایی چهره تاثیرگذار است. چانه ای زاویه دار و خوش فرم به صورت جلوه می‌بخشد و خوشبختانه زیبایی این عضو به راحتی و بدون دردسر امکان پذیر است و نیاز به هزینه های گزاف جراحی و دوره ی نقاهت طولانی و استرس در یک جراحی نیست و شما میتوانید با تکنیکی ویژه به فرم دلخواه چانه ی خود دست یابید.

تزریق ژل چانه یکی از شیوه هایی است که فرد می‌تواند به وسیله ی آن ناهنجاری های چانه را رفع کند این شیوه کاملا غیرتهاجمی و ایمن است. در این مقاله اطلاعاتی ارائه خواهیم کرد که مخاطب بتواند بطور کامل از جزئیات این شیوه آگاه شود. فرم دهی به چانه به دو شیوه ی تزریق ژل و تزریق چربی انجام می‌پذیرد.

 

Injection-chin-gel-2
Injection of chin gel

 

مراحل انجام تزریق ژل چانه :

معاینات پزشکی و بررسی دقیق چهره ی بیمار، از اعمال اولیه محسوب می‌شود. پزشک با معاینه دقیق می‌تواند نوع ژل و همچنین میزان نیاز به تزریق در چانه را مشخص کند. مرحله ی اول در تزریق، جلسه ی مشاوره است. در این جلسه فرد می‌تواند در مورد انتظارات خود از تزریق ژل چانه بطور مفصل صحبت کرده و تردید های خود را برطرف کند. در جلسه ی مشاوره پزشک تمام توضیحات و توصیه ها را به بیمار گوشزد می‌کند.

امکان دارد متخصص از مراجعه کننده بخواهد چند روز قبل از تزریق ژل چانه از مصرف یکسری از داروها خودداری کند. داروهایی مانند داروهای رقیق کننده خون، داروهای دارای دوز بالای ویتامین E و… نباید مصرف شوند. اگر درحال مصرف داروی خاصی هستید هنگام مراجعه به پزشک، در جلسه ی مشاوره اعلام کنید چراکه ممکن است مصرف آن دارو در روند درمان اثر مخرب داشته باشد. در جلسه ی اول همچنین اگر سابقه ی بیماری خاصی نیز دارید حتما با پزشک در میان بگذارید.

قطعا پزشک از فرد می‌خواهد خواسته ها و توقعات خود را از تزریق ژل چانه بیان کند، به راحتی در مورد این امر صحبت کرده و به نتیجه ی واقع بینانه ای برسید، چرا که آگاهی قبل از انجام تزریق، می‌تواند رضایت پس از انجام را برای شما به ارمغان آورد.

 

Injection-chin-gel-5
Injection of chin gel

 

مرحله تزریق ژل‌‌:

مرحله ی پس از مشاوره، مرحله ی تزریق ژل است، که ممکن است در همان روز و یا در روز دیگری انجام شود، در ابتدا پزشک به دلیل اینکه بیمار در آرامش باشد و ناراحتی و دردی را حس نکند از طریق کرم‌های بی حس کننده موضعی، قسمتی را که قرار است تزریق انجام شود را بی حس میکند، پس از این مرحله، محل تحت درمان باید ضدعفونی شود که اینکار بوسیله ی آنتی بیوتیک و مواد ضدعفونی انجام می‌گیرد. در مرحله ی بعد نوبت به تزریق ژل می‌رسد. سرنگ مخصوص از میزان کافی ژل پر می‌شود و ژل بوسیله ی سوزن های بسیار نازک و ظریف تزریق می شود.

 

مزایای تزریق ژل چانه :

1- اصلاح کردن حجم کاهش یافته از صورت به علت بالا رفتن سن

2- شیوه ای ایمن و به دور از عوارض جراحی

3- ایجاد تقارن در چهره

4- دوره ی نقاهت کوتاه

5- قابل بازگشت، بدین ترتیب که اگر فرد از نتیجه ی تزریق راضی نباشد، پزشک می‌تواند چانه را به حالت قبل برگرداند.

6- عدم بوجود آمدن عفونت

7- برجسته شدن ناحیه ی چانه

8- پُر شدن چانه

9- رفع چروک های ناحیه

10- ترمیم و قرینه شدن چانه

11- تصحیح حالت فرورفتگی چانه ، لیفت پوست زیر چانه

 

Injection-chin-gel-11
Injection-chin-gel-11

پس از تزریق ژل چانه:

درست است که گفته می‌شود که تزریق ژل شیوه ای است که نتیجه آن بلافاصله قابل مشاهده است، اما این بدین معنی نیست که شما همان لحظه ی اول نتیجه را مشاهده خواهید کرد، بلکه پس از انجام تزریق تا چند روز شاهد ورم در ناحیه ی تحت درمان خواهید بود. بطور معمول این ورم چند روز طول می‌کشد.

 

مراقب های پس از تزریق ژل چانه:

تا رفع ورم و بهبودی نباید ناحیه درمان شده را آرایش کرد، در خوابیدن رعایت شود، صورت رو به بالا باشد تا فشاری به ناحیه ی درمان شده وارد نشود، تا 24 ساعت پس از انجام تزریق از حمام کردن خودداری شود، برای کم کردن تورم و قرمزی می‌توان از کمپرس سرد استفاده کرد. پس از تزریق، از دست زدن به ناحیه ی تزریق خوداری کنید، از قرار گرفتن در معرض گرمای بیش از حد بپرهیزید.

 

Injection-chin-gel-17
Injection of chin gel

فرم دهی چانه با روش تزریق چربی:

سلول‌های چربی منبع غنی از سلول‌های بنیادی هستند به همین علت قابلیت بالایی در جوانسازی پوست دارند، این شیوه یکی از طبیعی ترین روش‌های زیبا سازی چهره محسوب می‌شود،که ماندگاری نسبتا خوبی نیز دارد. این کار هم تحت بی حسی و هم تحت بیهوشی می‌تواند انجام شود، در سیستم تزریق چربی، چربی از یک ناحیه از بدن برداشته شده و به ناحیه ی دیگر انتقال می یابد بدین ترتیب که محل مبدا بی حس شده و از طریق لیپوساکشن دستی، چربی از ناحیه ی مورد نظر برداشته شده و پس از جداسازی و پاکسازی با سانتریفیوژ یا دستگاه تصفیه، چربی خالص جداسازی می‌شود، مرحله بعد پس از ضدعفونی محل تحت درمان چربی آماده شده با پلاسمایی که غنی از پلاکت خون فرد است ترکیب شده و سپس توسط کانولای ظریفی به ناحیه ی مقصد تزریق می‌شود.

 

دوران نقاهت و مراقبت ها پس از فرم دهی چانه با تزریق چربی:

پس از تزریق چربی امکان دارد، فرد دردهایی را حس کند که قابل کنترل هستند و پس از درمان شخص با مصرف داروهای تجویز شده می‌تواند از این ناراحتی بکاهد، پس از تزریق، تورم طبیعی بوده و نگران کننده نیست. ورم پس از چند روز از بین می‌رود. حدود 6 تا 7 روز پس از انجام تزریق به ناحیه ی چانه بهتر است از جویدن غذاهای سفت که به فک فشار وارد می‌کند خودداری شود، عوارضی مثل قرمز شدن ناحیه یا کبودی نیز امکان وقوع دارد ولی این عارضه نیز خطرناک نخواهد بود و خود بهبود می یابد.

 

Injection-chin-gel-18
Injection of chin gel

مزایای تزریق چربی :

ماندگاری نسبتا بالا
ایجاد ظاهر طبیعی برای فرد
استفاده از چربی بدن خود بیمار که ناسازگاری را به صفر می‌رساند.
ایجاد صلابت و برجسته تر کردن چانه.

زمان تزریق چربی چقدر است؟

حدود یک تا چهار ساعت بسته به قسمت‌های تحت درمان متفاوت است.

 

در اینجای مبحث سعی داریم دو تکنیک تزریق ژل و چربی در ناحیه ی چانه را با یکدیگر مقایسه کرده و تفاوت های آنرا بیان کنیم:

1- در شیوه ی تزریق چربی به آن دلیل که مواد تزریقی باید از خود بدن برداشته شود می‌توان گفت نسبت به تزریق ژل دشوار تر میباشد و به تجربه ی بیشتر پزشک نیاز دارد.

2- دوران بهبودی تزریق ژل کوتاه تر است نسبت به تزریق چربی اما به همان نسبت ماندگاری تزریق چربی نسبت به ژل بیشتر خواهد بود.

3- در تزریق چربی علاوه بر ناحیه ای که قرار است تحت درمان قرار گیرد، ناحیه ی دیگری نیز برای برداشت چربی تحت عمل قرار می‌گیرد، که در تزریق ژل اینگونه نخواهد بود، پس عوارض در تزریق چربی هم در ناحیه ی مبدا و هم در ناحیه ی مقصد وجود خواهد داشت.

4- در تزریق چربی واکنش آلرژیک اتفاق نمی افتد اما در تزریق ژل این امکان وجود دارد چراکه ماده ای خارجی وارد بدن می‌شود.

5- موادی که در تزریق چربی استفاده می‌شود حاوی چربی های بدن خود فرد است و ماده ای خارجی وارد نمی‌شود پس واکنش و ناسازگاری در بدن بوجود نمی آید.

6- تزریق چربی را در نقاط زیادی می‌توان انجام داد اما نواحی تزریق ژل محدود است.

7- تایم انجام تزریق ژل کوتاه تر است نسبت به تزریق چربی!

 

Injection-chin-gel-7
Injection of chin gel

در تزریق ژل چانه از چه موادی استفاده می‌شود؟

فیلرها نوعی پرکننده های موقت هستند که برند های زیادی دارند. انواع رایج آنها ژل های حاوی اسید هیالورونیک هستند ماندگاری تزریق ژل ها حدود 9 تا 12 ماه است. بهتر این است که انتخاب برند ژل را به عهده ی متخصص بگذارید یا اینکه با مشورت وی آنرا انتخاب کنید. ژل های دیگری نیز در بازار وجود دارند همچون پلی کاپرولاکتون، هیدروکسی اپاتیت و … که همه به عنوان پر کننده عمل می‌کنند.

مقاله ی (تزریق ژل لب| قیمت و معرفی انواع ژل) در سایت کلینیک دکتر پاکدل را از دست ندهید.

 

آيا احساس کشیدگی در ناحیه ی درمان شده طبیعی است؟

بله این حس در روزهای اول پس از تزریق وجود دارد که پس از گذشت یک یا دو هفته رفع می‌شود.

 

چقدر پس از تزریق می‌توان صورت را اصلاح کرد و از بند یا وکس استفاده نمود؟

برای اینکار، بهتر است حدود یکماه به پوست استراحت داده و بعد از گذشت این تایم به این کار اقدام کنید.

 

آيا پس از تزریق چربی باید رژیم غذایی خاصی داشت؟

بهتر است از غذاهای کم نمک استفاده کنید تا ورم زودتر رفع شود. همچنین توصیه می‌شود مصرف میوه هایی مثل آناناس را در وعده های غذایی خود بگنجانید.

 

اگر پس از تزریق چربی صورت را ماساژ دهیم، چربی جابجا خواهد شد؟

خیر، ماساژ باعث جابجایی ناحیه ی تزریق شده نمی‌شود. اما توصیه می‌شود از دستکاری و آوردن فشار به صورت خودداری کنید.

 

در تزریق چربی از چه محل های می‌توان چربی برداشت؟

معمولا از قسمت های کناری ران ، باسن، یا شکم چربی برداشت می‌شود ولی نواحی دیگری از بدن نیز هستند که قابلیت برداشت چربی دارند که آن نواحی توسط متخصص تشخیص داده می‌شود.

 

آيا تزریق چربی و ژل در چانه فقط مخصوص خانم ها است؟

خیر، این تکنیک هم برای خانم ها و هم آقایان بسیار تاثیر گذار خواهد بود و هر فرد با توجه به شرایط و ناهنجاری های ناحیه ی چانه می‌تواند از این شیوه بهره مند شود.

 

Injection-chin-gel-9
Injection of chin gel

آيا در تکنیک های برجسته کردن چانه به روش تزریق ژل و چربی برشی در چهره ایجاد میشود؟

خیر، یکی از برتری های این شیوه ها اینست که در صورت برشی ایجاد نشده و جای اسکار باقی نخواهد ماند.

 

ژل های تزریق شده در نهایت چه می‌شوند؟

همه پس از طی دوره ای جذب بدن شده و عارضه ای ایجاد نمی‌کنند.

 

چرا افراد برای فرم دهی چانه تزریق ژل را انتخاب می‌کنند؟

افرادی که به دنبال چهره ای زاویه دار و خاص هستند، تکنیک های مختلفی را برای اینکار امتحان می‌کنند تا چهره ای خوش فرم را تجربه کنند. یکی از روش ها استفاده از مواد آرایشی است که بوسیله ی آن ناحیه ی چانه را زاویه دار نشان دهند. این کار شاید با مهارت آرایشگر امکان پذیر باشد اما هم زمان بر است و هم کوتاه مدت و بطور مرتب نیز نیاز به ترمیم دارد و همچنین آرایش نمی‌تواند نتیجه ای کاملا مشابه داشته باشد و جایگزین تکنیک های زیبایی در پزشکی شود. هزینه ها و عوارض جراحی قابل چشم‌پوشی نخواهد بود، پس بهترین شیوه برای فردی که تمایل دارد چانه ای بی نقص و به دور از ناهنجاری و زاویه دار داشته باشد، روش تزریق ژل به چانه است.

 

چه بررسی هایی قبل از تزریق ژل چانه انجام می‌شود؟

اندازه ی خطوط در ناحیه ، ظاهر چهره ، فرم اعضای چهره ، میزان نیاز به درمان و … تمام نکات زیبایی شناسی مورد بررسی قرار گرفته تا بتوان بین اعضای دیگر صورت با چانه تعادل برقرار کرد.

چه افرادی نمی‌توانند از تزریق ژل چانه بهره ببرند؟

1- افرادی که دارای حساسیت هستند و یا سابقه ی آلرژی نسبت به ژل ها را داشته اند، نباید از این روش استفاده کنند.
2- در دوران شیردهی و بارداری نیز از اینکار خودداری شود.
3- اگر دارای بیماری هایی مثل :سینوزیت، عفونت های لثه و یا در اطراف صورت خود عفونت دارید از این درمان اجتناب کنید.

 

Injection-chin-gel-3
Injection of chin gel

آيا تزریق ژل چانه دردناک است؟

این عمل باتوجه به عمق تزریق و جای سوزن ها امکان دارد کمی دردناک باشد ولی این درد قابل کنترل است و مواد بی حسی آنرا به حداقل می‌رساند.

 

بهترین نتیجه ی تزریق در چانه چه زمانی حاصل می‌شود؟

بهترین نتیجه و زیبایی به دست آمده را یک هفته پس از تزریق ژل چانه می‌توان مشاهده کرد.

در صورت عفونی شدن ناحیه ی تزریق ژل:

این عفونت ممکن است یک یا دو روز پس از تزریق خود را نشان دهد و امکان دارد چند روز طول بکشد. در این شرایط به پزشک مراجعه کرده و با مصرف آنتی بیوتیک و مراقبت های بهداشتی مشکل را رفع کنید. عفونت ممکن است با آبسه و یا جوش چرکی خود را نشان دهد، تب نیز می‌تواند از علائم عفونت باشد.

 

آيا با تزریق ژل چانه چهره حالتی غیر طبیعی به خود می‌گیرد؟

خیر، اینگونه نیست. تزریق ژل با زیبا سازی چانه تفاوت هایی ظریف ایجاد می‌کند که تشخیص آن توسط سایرین مشکل است.

 

فرم صحیح چانه باید چگونه باشد؟

از نظر زیبایی شناسی، چانه باید گونه ای باشد که در حالت نیمرخ خط مستقیمی که از کنار لب پایین می‌گذرد به چانه برسد.

 

آيا مراقبت های پس از تزریق ژل تاثیر گذار است؟

قطعا اثر گذارند، البته پس از تزریق ژل به مراقبت های سخت و طولانی مدت نیاز نیست، ولی با مراقبت های ساده ای که از آنها نامبرده شد می‌توان از عارضه ها پیشگیری کرده و دوره ی بهبودی را تسریع بخشید.

 

Injection-chin-gel-11
Injection of chin gel

آیا میتوان تزریق ژل چانه را در آرایشگاه ها انجام داد؟

خیر، امروزه ژل های نامرغوب زیادی در بازار وجود دارند که مورد تایید وزارت بهداشت نمی باشند و اگر فردی در مراکز غیرمجاز اینکار را انجام دهد خطر عواقب و عوارض آن بر عهده ی خود وی میباشد چرا که افراد غیر پزشک تخصصی در این کار نداشته و علم آناتومی ،زیبایی شناسی، پزشکی، و …. را نمی شناسند و آگاهی های لازم را ندارند و امکان اینکه فرم چهره را بر هم زنند بسیار بالاست بطور کل تزریق ژل در مراکز غیرمجاز خطرساز خواهد بود.

 

آیا پزشکان در تزریق ژل چانه علاقه ی فرد را نیز در نظر میگیرند؟

بله، در اعمال زیبایی در حدی که علم پزشکی و قوانین آن اجازه دهد سلیقه ی فرد لحاظ میشود اما باید عمل طوری انجام شود که هماهنگی اعضای چهره را بر هم نزند بدان علت که فرد متقاضی به اندازه ی پزشک آگاهی ندارد بهتر است برخی تصمیم ها را به عهده ی خود پزشک بگذارید تا به نتیجه ی ایده آل تری دست پیدا کنید.

 

چه نوع چانه هایی که نیاز به برجسته شدن دارند؟

در برخی افراد در ناحیه ی چانه حالت عقب رفتگی مشاهده میشود که بسیار واضح است و ظاهری ناخوشایند را ایجاد میکند که در تزریق ژل و یا چربی به چانه این فرم اصلاح شده و با تزریق ،آن ناحیه برجسته تر دیده خواهد شد!

 

Injection-chin-gel-12
Injection of chin gel

روش سوم برای فرم دهی چانه انجام عمل جراحی چانه و تغییر فرم اسکلت چانه می باشد:

عمل جراحی چانه ( منتوپلاستی یا ژینوپلاستی): این عمل برای فرم دهی و زیبایی بخشیدن به ناحیه ی چانه استفاده میشود و افرادی که ناهنجاری های این قسمت از چهره ی آن ها با تزریق ژل و چربی جبران نمیشود برای رفع این معضل جراحی را انتخاب میکنند این شیوه میتواند باعث تغییر دادن شکل چانه ، افزایش حجم و ایجاد حالت برجستگی در چانه و یا کاهش حجم چانه و به گفته ی بهتر کوچک و بزرگتر کردن چانه شود برخی افراد چانه ای بزرگتر و یا کوچکتر از حد معقول دارند که این حالت ظاهر فرم اعضای دیگر چهره را نیز نامتناسب نشان خواهد داد پس برای اینگونه افراد جراحی میتواند راه حل مناسبی باشد!

 

افرادی که جراحی چانه را انتخاب می کنند باید:

1- از سلامت جسمانی برخوردار باشند.
2- توقعات واقع بینانه ای از عمل داشته باشند.
3- بیماری های همچون عارضه های قلبی و یا فشار خون نداشته باشند.
4- در صورت مصرف دارویی خاص و یا عدم سلامت جسمانی به پزشک اطلاع دهند.
5- حدود دو هفته قبل از جراحی از مصرف دخانیات پرهیز کنند.
6- از مصرف برخی داروها همچون داروهای استروئیدی و داروهایی که پزشک مصرف آن ها را قبل از عمل منع کرده خودداری کنند!

 

Injection-chin-gel-20
Injection of chin gel

روش های عمل جراحی چانه:

ژنیوپلاستی : بزرگ و برجسته کردن چانه های کوچک
عمل جراحی یک شیوه ی تهاجمی در فرم دهی و رفع ناهنجاریهای چانه محسوب میشود در این شیوه برای فرم دهی به ناحیه ی چانه جراح استخوان این قسمت را برش داده و قطعات استخوان تراش خورده به وسیله ی صفحات و پیچ هایی مخصوص به هم متصل میشوند در روش جراحی میتوان استخوان چانه را جا به جا کرد و اگر نیاز به جلو و یا عقب بردن چانه باشد اینکار امکانپذیر است که این خود نوعی مزیت محسوب میشود!

 

منتوپلاستی: تکنیکی برای کوچک کردن چانه های بزرگ!
این تکنیک برای افرادی که چانه های بزرگی دارند موثر است در این روش قابلیت کاهش استخوان وجود دارد که نواحی اضافی تراش خورده میشود برش جراحی هم در زیر چانه و هم در دهان امکان انجام دارد اگر ناحیه ی چانه در فرد بسیار بزرگ باشد احتمال افتادگی پوست نیز وجود دارد که در این شیوه نیز پیچ کردن استخوان ها به هم پس از عمل انجام میشود و تا زمانیکه استخوان التیام یابد و دوره ی درمان طی شده و بهبودی کامل حاصل شود پیچ ها و صفحات در ناحیه ی درمان شده باقی میمانند!

 

Injection-chin-gel-8
Injection of chin gel

 

دوران نقاهت پس از جراحی :

بین یک تا دو هفته استراحت نیاز است. در طی دو هفته ی اول پس از جراحی تورم و کبودی وجود خواهد داشت. نتیجه ی نهایی عمل جراحی چانه پس از گذشت چند ماه قابل مشاهد خواهد بود. بهداشت دهانی بسیار رعایت شود خصوصا اگر برش جراحی دهانی باشد. از غذاهای مناسب استفاده شده و استفاده از دهان شویه فراموش نشود.

 

آیا پس از جراحی و به هوش آمدن ،فرد درد شدیدی را تجربه خواهد کرد؟

کمی درد به همراه حالت هایی مثل : کرختی، حس کشیدگی و … وجود خواهد داشت که به کمک پزشک کنترل خواهند شد پس از به هوش آمدن جراح مطمئن میشود که فرد در شرایط خطرناک نباشد و حالتهایی همچون تهوع نداشته باشد بطور کل فرد نگران درد شدید و غیر قابل تحمل نباشد پس از عمل دردها توسط داروهای تجویزی‌ پزشک کنترل میشوند اصولا آنتی بیوتیک ها برای پیشگیری از عفونت تجویز شده، ویتامین c برای تقویت بدنی و سرعت بخشیدن به روند نقاهت و مسکن ها برای کنترل دردهای ناشی از جراحی تجویز میشوند!
توجه !!! پس از جراحی از مصرف دارو بصورت خودسرانه بپرهیزید و هرگز بدون نسخه ی پزشک در دوران بهبودی دارویی را مصرف نکنید!

 

آیا انجام جراحی چانه نیاز به بیهوشی دارد؟

بله، به طور معمول این جراحی تحت بیهوشی انجام میشود چرا که در این عمل برش هایی در ناحیه ی چانه صورت خواهد گرفت که ممکن است درد زیادی داشته باشد و شخص‌ توان تحمل آن را نداشته باشد پس جراح عمل را تحت بیهوشی انجام میدهد!

 

دانلود نسخه ی pdf مقاله ی : تزریق ژل چانه,بهترین روش فرمدهی چانه,مزایا,مراقبتها

مطالب پیشنهادی

6 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام هر چقدر تماس میگیرم با شماره های کلینیک کسی پاسخگو نیست چرا؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر. کلینیک در ایام عید تعطیل هست. لطفا بعد از 14 فروردین تماس بگیرید. ممنون

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید میخواستم تزریق ژل چانه انجام بدم ولی نمیدونم کافیه یا باید زاویه هم انجام بدم این که نمیدونم چند سی سی برای من کافی هست

  پاسخ
  • سلام بانو. وقت بخیر
   شما میتونبد با کلینیک تماس بگیرید و درخواست وقت مشاوره رایگان داشته باشید قبل از تزریق ژل .

   پاسخ
 • سلام. تزریق ژل رو خود دکتر پاکدل انجام میدن؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پیکرتراشی چیست و چگونه انجام می شود؟انواع روش ها
جراحی زیبایی پلک فوقانی و تحتانی (بلفاروپلاستی)
ArabicEnglishPersian
×