زاویه سازی صورت چگونه انجام می شود؟jawline augmentation

چکیده این مطلب: انواع روش های زاویه سازی صورت چیست؟ زاویه سازی صورت با تزریق ژل. زاویه سازی صورت با تزریق چربی. زاویه سازی صورت با جراحی. زاویه سازی صورت مناسب چه کسانی است؟ مزایا و معایب و تفاوت انواع روش های زاویه سازی صورت. زاویه سازی صورت چگونه انجام میشود؟ نکاتی که قبل و بعد از زاویه سازی باید رعایت کرد و…

 

Face-angulation-25
jawline augmentation

زاویه سازی صورت:

زیبایی ظاهر را ،چهره تضمین میکند پس چه بسا که داشتن چهره ای متعادل و دور از نقص شما را به زیبایی شگرفی برساند. نبودن تعادل و وجود ناهنجاری در چهره میتواند حس ناخوشایندی به فرد ببخشد گاهی ممکن است ناهنجاری در صورت وجود نداشته باشد اما ظاهر فرد برای او دلچسب نباشد پس به دنبال راهی خواهد بود که این حس را از بین ببرد، زاویه سازی صورت یکی از بهترین شیوه ها برای بهبود انحنای سطحی صورت و یا کانتور صورت میباشد!

زاویه سازی صورت با استفاده از تکنیک هایی مثل: تزریق ژل و چربی است که البته این تکنیک شیوه ای کم تهاجمی نیز میباشد. زاویه سازی صورت میتواند تاثیر شگرفی بر زیبایی چهره فرد داشته باشد این تکنیک شیوه ای بسیار عالی برای جایگزین شیوه های پردردسر جراحیست که میتواند نتیجه ای مشابه جراحی ولی بدون دردسر داشته باشد .حجمی از صورت که به دلیل بالا رفتن سن از دست رفته با این شیوه جبران میشود حتی شکاف ها و چروک های پوستی را تا حدود زیادی با این کار رفع میکنند. به کمک زاویه سازی فک میتوان مرز بین صورت وگردن را زیباترنشان داد.

 

Face-angulation-16
jawline augmentation

مزایا و معایب تکنیک های زاویه سازی:

زاویه سازی صورت با شیوه های مختلفی از قبیل تزریق ژل یا تزریق چربی انجام پذیر است که شیوه هایی کم دردسر و غیرتهاجمی یا کم تهاجمی هستند، میتوان گفت تقریبا روش هایی بی خطرند. رسیدن به نتیجه ی ایده آل منوط به تبحر پزشک نیز میباشد پزشک میتواند محل و میزان تزریق را طوری کنترل کند که فرد به نتیجه ی دلخواه برسد بنا به خواست فرد میتوان زاویه سازی را به صورت ظریف و طبیعی نشان داد و یا میتوان تغییرات بسیار چشم گیر در چهره ایجاد کرد.

انتخاب شیوه های زاویه سازی صورت به روش تزریقی به عهده خود فرد است که میتواند دائمی و یا موقت باشد، برخلاف تکنیک های جراحی که همه دائمی هستند این روش در هر دو حالت ممکن است. اگر به دنبال تغییر موقت هستید و تمایلی ندارید به طور دائم این کار را انجام دهید میتوانید از شیوه های تزریقی ژل ها یا فیلرها استفاده کنید نتایج این روش برگشت پذیرند و اگر فرد از نتیجه ی کار راضی نباشد پزشک میتواند با تزریق یک نوع آنزیم تاثیر تزریق را از بین برده و چهره را به حالت قبل برگرداند.

بین تکینک های زاویه سازی صورت ،تزریق ژل و چربی محاسن بیشتری نسبت به تکنیک های دیگر دارد میتوان گفت هم بی خطرند و هم از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر میباشند و همچنین در صورت راضی نبودن فرد، تزریق ژل قابل برگراندن است. شیوه های جراحی علاوه بر دوره نقاهت طولانی، عوارض و مراقبت های طولانی بعد از جراحی هزینه های گزافی نیز در بر خواهد داشت.

 

Face-angulation-17
jawline augmentation

 

ژل ها حدود 9 تا 12 ماه ماندگاری خواهند داشت البته این تکنیک به جلسات ترمیمی نیز نیاز دارد، نمونه های جدید ژل دوره ماندگاری بیشتری دارند. پس از ژل تکنیک دیگری که رایج است تزریق چربی میباشد که تزریق چربی همانند شیوه های جراحی دائمی است ولی محاسنی که در مورد برگشت پذیری ژل گفته شد این روش ندارد برای این روش از چربی خود بدن برداشته میشود پس بدین معنی است که برخلاف ژل ،چربی یک روش تهاجمی میباشد که البته تهاجم آن نسبت به جراحی بسیار کمتر است.

هدف از زاویه سازی صورت با جراحی ، ایجاد تغییرات چشمگیر در چهره است ولی در تزریق چربی و ژل هدف، جوانسازی طبیعی چهره است. اگر فرد بخواهد با استفاده از تزریق ژل زاویه سازی را انجام دهد و همچنین توقع ایجاد تغییرات زیاد و چشمگیر در چهره داشته باشد به تزریق مقدار زیادی ژل نیاز است پس متقابلا هزینه درمان نیز بالاتر میرود.

 

Face-angulation-18
jawline augmentation

زاویه سازی صورت مناسب چه کسانی است؟

1- این تکنیک برای صورت هایی که شکل هندسی گرد دارند و یا چاق هستند و یا دارای صورتی لاغر میباشند مناسب است.
2- افرادی که دارای صورت بزرگی هستند و فک آنها به شکل مربع است.
3- افرادی که صورت کوتاه و چانه ی بزرگ دارند.
اما تنها این افراد نیستند که متقاضی زاویه سازی صورت میباشند بلکه تمام چهره هایی که از لحاظ زاویه ای دارای تعادل نیستند و همچنین دچار ناهنجاری هایی هستند میتوانند از این تکنیک استفاده کنند.در برخی افراد نیز مشاهده میشود که با بالا رفتن سن دارای چهره هایی به مراتب افتاده شده اند اینگونه افراد با زاویه سازی میتوانند چهره ای جوانتر را تجربه کنند.

 

Face-angulation-19
jawline augmentation

زاویه سازی صورت چگونه انجام میشود؟

به طور خلاصه در اینجای مبحث، زاویه سازی صورت را توضیح خواهیم داد و در ادامه به انواع تکنیک ها و جزئیات آنها میپردازیم!
به دلیل آرامش فرد و عدم احساس ناراحتی ابتدا از کرم های بی حسی موضعی حاوی لیدوکائین استفاده میشود که محل مورد نظر را بی حس کرده چرا که بر اثر فرورفتن سرنگ حاوی ژل در صورت، درد و سوزش فرد را آزار میدهد به همین دلیل ناحیه ی مورد نظر در ابتدا بی حس میشود سپس پزشک صورت را کانتور میکند. این کار برای بررسی صورت و انجام زاویه سازی به شیوه ای که کل عیب های چهره پوشانده شود انجام می شود. پس از کانتور تزریق فیلر یا چربی بنا به تشخیص پزشک و نظر بیمار در زیر پوست و نواحی مورد نظر انجام میشود !

 

انواع روش های زاویه سازی:

تکنیک زاویه سازی صورت با استفاده از تزریق ژل :

یکی از روش های موقت زاویه سازی با استفاده از تزریق ژل است که در بردارنده ی ژل های مصنوعی سازگار با بدن میباشند ژل ها به نواحی تحتانی صورت و فک و چانه و قسمت کوچکی از گردن تزریق میشوند که البته میزان تزریق و نواحی تزریقات بر عهده متخصص است.
ژل ها به این علت که در آزمایشگاه تولید میشوند مصنوعی خوانده میشوند ولی از آن جهت که عناصر موجود در آنها بطور طبیعی در بدن یافت میشود میتوان گفت طبیعی و سازگار با بدن میباشند ژل ها حاوی کلاژن هستند که باعث آبرسانی میشوند. فیلرهای پوستی ژل های تزریقی اند که برای پرکردن مناطقی از چهره که حجم خود را از دست داده اند استفاده میشود رایج ترین نوع ژل های مورد استفاده برای تزریق، ژل های حاوی هیالورونیک اسید و کلسیم میباشند که هر دو بطور طبیعی در بدن یافت میشوند و به همین دلیل بی خطر بوده و با بدن سازگارند. در زاویه سازی صورت و فک با شیوه ی تزریق ژل محل های تزریق و میزان ژل تزریقی توسط پزشک متخصص تعیین میشود.

 

Face-angulation-20
jawline augmentation

مزایای زاویه سازی صورت با تزریق ژل:

1- موزون و متقارن شدن حالت چهره
2- برجسته تر شدن اجزای صورت، منظور اجزایی که برجستگی آنها باعث جذابیت چهره میشود مثل :گونه ها
3- پوشاندن ناهنجاری هایی مثل: کوتاهی فک
4- کانتور کردن چهره
5- رفع گردی صورت و حالت دایره ای بودن صورت
6- رفع لاغری بیش از حد صورت
7- جذابیت بیشتر چهره در نمای نیم رخ
8- متناسب شدن فک با اجزای صورت
9- بهبود تقارن فک
10- بهبود خطوطی از فک که بر اثر بالارفتن سن از کار افتاده اند.

 

Face-angulation-21
jawline augmentation

مراقبت های پس از تزریق ژل:

پس از تزریق ژل تورم و التهاب به وجود خواهد آمد برای کنترل این اتفاق از کمپرس های یخ و آب سرد میتوان استفاده کرد بطوری که 24 ساعت اول پس از تزریق هر دو ساعت از کمپرس استفاده شود، تا 4 ساعت پس از زاویه سازی از آرایش خودداری کنید، پس از زاویه سازی به مدت 4 ساعت از آوردن هرگونه فشاری به صورت خودداری کنید، از گرفتن حمام داغ و خوردن غذاهای پر ادویه بپرهیزید.

 

از چه نوع ژل هایی برای زاویه سازی فک و صورت استفاده میشود؟

ژل ها با برند های مختلفی در بازار وجود دارند و فرد میتواند با توجه به آگاهی خود و مشورت پزشک نوع آن را انتخاب کند اما رایج ترین و بهترین ژل برای استفاده در زاویه سازی چانه و فک ،ژل های دارای هیالورونیک اسید میباشند که این ماده خود بصورت طبیعی در بدن وجود دارد بنابراین باعث آسیب به بدن نخواهد شد این ماده چندین برابر وزن خود قدرت جذب آب را دارد به همین علت توانایی حجم دهی بالایی نیز دارد.

 

Face-angulation-23
jawline augmentation

قبل از زاویه سازی صورت با تزریق ژل چه اقداماتی را باید انجام داد؟

قطعا تمامی اقدامات و مراقبت ها توسط پزشک به شما اعلام خواهد شد اما بد نیست که خود فرد نیز قبل از تصمیم اطلاعات کافی داشته باشد!
1- قبل از حضور در مطب و تزریق، غذا میل کنید.
2- سعی کنید کاملا بدون آرایش به محل درمان مراجعه کنید.
3- پوست خود را تمیز کرده و کاملا آماده باشید.
4- از داروهایی مثل آسپرین، ادویل و محصولاتی که غلظت خون را تحت تاثیر قرار میدهند خودداری کنید.
5- از مصرف برخی از داروها و نوشیدنی ها بپرهیزید!

مقاله ی (تزریق ژل گونه,انواع ژل گونه,ماندگاری,مراقبتها) در سایت کلینیک دکتر پاکدل را از دست ندهید.

Face-angulation-24
jawline augmentation

تکنیک زاویه سازی صورت با تزریق چربی:

یکی دیگر از شیوه های زاویه سازی صورت تزریق چربی میباشد که قصد داریم بطور کامل و جامع آن را بررسی کنیم از مزایای تزریق چربی میتوان به خاصیت پرکنندگی آن اشاره کرد. از آن نظر گفته میشود که تکنیک تزریق چربی با بدن سازگار است که این چربی از خود بدن برداشته میشود چربی معمولا از نواحی درونی ران، شکم، و گاهی اطراف ناف و یا باسن با توجه به تشخیص پزشک برداشته میشود این روش از زاویه سازی را کسانی که به مواد مصنوعی آلرژی دارند میتوانند به راحتی و بدون دلهره انجام دهند.

در شیوه ی زاویه سازی صورت با تزریق چربی ابتدا این سوال پیش می آید که چربی چگونه از بدن استخراج شده و تزریق میشود؟ خب این سوال بسیاری از کسانی است که تمایل به انجام زاویه سازی صورت دارند! دستگاهی به نام لیپوساکشن در اختیار پزشکان است که به وسیله ی آن پزشک میتواند چربی های غیر اشباع را از بدن خارج کند پس از استخراج چربی از بدن، چربی ها به درون دستگاهی به نام سانتریفیوژ انتقال پیدا میکنند سپس در داخل این دستگاه ها چربی ها آنالیز شده و چربی های کاربردی باقی می مانند که این چربی ها را با پلاسمای غنی از پلاکت خون ترکیب کرده و با کانولای کوچکی به صورت تزریق میکنند. نگرانی از بابت استخراج چربی وجود ندارد زیرا اینکار تحت بی حسی و یا در صورت نیاز بیهوشی انجام میشود که همه بسته به نظر متخصص میباشد.

عموما یک سری از سلول های چربی جذب بدن میشوند به همین دلیل پزشک چربی را کمی بیش از حد نیاز تزریق میکند که این عمل خود باعث میشود ظاهر در روزهای اول حالتی پف کرده داشته باشد که این حالت پس از چند هفته یا چند ماه کاهش خواهد یافت زاویه سازی با تزریق چربی بسیار کم تهاجمی تر از جراحی میباشد و ناراحتی های بعد از عمل را میتوان با مصرف دارو رفع کرد. تزریق چربی در یک جلسه قابل انجام است. درد زاویه سازی صورت با تزریق چربی کم بوده و با داروهای خوارکی میتوان آن را کنترل کرد.

 

Face-angulation-22
jawline augmentation

مراقبت های پس از تزریق چربی:

پس از تزریق چربی احتمالا بیمار تورم خفیفی را حدود یک هفته تجربه کند این عوارض جانبی به خودی خود رفع خواهد شد و میتوان با گذاشتن یخ این عارضه را بهبود بخشید در ناحیه ای که از آن چربی برداشت شده کمی تورم و کبودی به وجود می آید که حدود 1هفته ادامه خواهد داشت در این شیوه بخیه ای زده نمیشود که نیاز به کشیدن پیدا کند و بیشتر بیماران بعد از دو روز به فعالیت های خود بازمیگردند البته فعالیت های شدید نباید انجام شود. خطرات انتقال چربی نادر است ولی امکان درد و تورم وجود دارد.

 

عوارض احتمالی چربی میتواند شامل:

امکان آسیب به عروق خونی در ناحیه ی تحت درمان. تغییر رنگ ناحیه و ظاهر غیر طبیعی در صورت تزریق بیش از حد. لختگی خون در ناحیه ی تزریق یا ناحیه ی اهدا کننده، خونریزی، بوجود آمدن بافت اسکار، آمبولی چربی به علت تزریق اشتباه در عروق خونی!

 

Face-angulation-26
jawline augmentation

مزایای تزریق ژل نسبت به تزریق چربی:

در اوایل مقاله اشاره کردیم که زاویه سازی صورت به شیوه ی تزریق ژل بسیار بی دردسرتر نسبت به بقیه ی شیوه هاست. برای زاویه سازی صورت به روش تزریق چربی پزشک مجبور است از لیپوساکشن بهره ببرد که میزان چربی برداشتی حدود 200 میلی لیتر است و در اینکار چون لیپوساکشن همراه با کمی درد است بنابراین به استراحت بعدی نیاز دارد و ممکن است برای انجام آن به بیهوشی نیز نیاز پیدا شود. توصیه میشود که زاویه سازی صورت به شیوه ی تزریق چربی در اتاق جراحی انجام شود. زاویه سازی با تکنیک تزریق چربی زمانی توصیه میشود که فرد بخواهد گونه ها و چانه را نیز برجسته کند .

زاویه سازی صورت با تزریق ژل موقت است و در صورت عدم رضایت فرد، میتوان هیالورونید موجود در ژل های حاوی هیالورونیک اسید را تجزیه کرد و چهره را به حالت قبل برگرداند و ژل هایی مثل کلسیم هیدروکسی آپاتیت که آنزیم تجزیه کننده آنها وجود ندارد خود به مرور جذب پوست میشود پس در هرحال اگر فرد از نتیجه ی زاویه سازی با تزریق ژل رضایت نداشته باشد این شیوه به راحتی قابل بازگشت است و خطری نیز ندارد اما در زاویه سازی صورت با تزریق چربی اینگونه نیست و این تکنیک غیرقابل بازگشت است.

نمیتوان بطور دقیق برای ماندگاری چربی زمان تعیین کرد ولی میتوان گفت که زاویه سازی با تزریق چربی دائمی میباشد در تزریق ژل بنا به صلاحدید پزشک و اینکه چه نتیجه ای از متخصص خواسته شده است میتوان ژل را در یک ناحیه زیاد یا کم تزریق کرد ولی در تزریق چربی اینکار امکان پذیر نیست چرا که اگر مقدار زیادی چربی در یک ناحیه تزریق شود خطر مرگ سلول های چربی وجود دارد زیرا بافت چربی برای ماندگاری به خونرسانی نیاز دارد ولی در زاویه سازی صورت با تزریق ژل این محدودیت وجود نداشته و به هر میزان در نواحی دلخواه میتوان تزریق کرد.

 

Face-angulation-27
jawline augmentation

تکنیک زاویه سازی صورت با جراحی:

این شیوه برای تغییرات شدید و بسیار چشمگیر استفاده میشود در این تکنیک بخشی از استخوان برش داده خواهد شد و یا از پروتز استفاده می شود. زاویه سازی صورت به کمک جراحی ماندگاری بیشتری داشته و بالطبع عوارض بیشتری نسبت به سایر روش های بدون جراحی خواهد داشت! به این دلیل احتمال عفونت نیز بالا میرود زیرا بخشی از صورت را شکاف می دهد و اینکار باعث ایجاد زخم های متعدد بر روی پوست صورت میشود! این روش نسبت به سایر شیوه ها هزینه ی بالاتری دارد. مراقبت ها و ریکاوری پس از عمل طولانی خواهد بود. در دوره ریکاوری باید از خوردن غذاهای سفت پرهیز کرد.

 

نکات قبل از جراحی زاویه سازی صورت:

1- انجام دادن آزمایشات کامل پزشکی.
2- اندازه گیری و کنترل فشارخون
3- از دو یا سه هفته قبل از جراحی از خوردن مشروبات الکی و استعمال دخانیات خودداری شود!

 

Face-angulation-28
jawline augmentation

زاویه سازی با جراحی شامل چه چیزهایی میشود؟

لیفت گردن: صورت ،بخشی از بدن است که به گردن متصل میباشد پس این دو عضو مکمل یکدیگرند و همانطور که زیبایی صورت مورد توجه است برای تکمیل این جذابیت به زیبا سازی گردن نیز نیاز است.
بزرگ تر کردن گونه: برجسته سازی گونه در زاویه سازی v شکل یکی از تکنیک ها است.
جراحی غبغب: افتادگی عضله ی زیرچانه را غبغب میگویند که حالتی ناخوشایند به چهره میدهد که این اتفاق در زاویه سازی رفع میشود.
بزرگتر کردن چانه: این حالت جز جراحی های استخوانی کردن صورت محسوب میشود و با توجه به فرم چهره ی فرد، پزشک تشخیص میدهد که آیا به این کار نیاز هست یا خیر.
کوچکتر کردن چانه: در کوچک کردن چانه تغییرشکل دادن استخوان یا برداشت استخوان اتفاق می افتد تا کوچک شدن چانه انجام گیرد.
کوچکتر کردن فک: بخش هایی از فک با تشخیص جراح برش داده میشود تا زاویه ی ایده آل بدست آید.

 

Face-angulation-29
jawline augmentation

مزایای تزریق ژل نسبت به جراحی:

در تزریق ژل زخمی بر روی پوست ایجاد نمیشود در حالی که در روش جراحی زخم ایجاد میشود، امکان دارد جراحی نتیجه ی دلخواه را ندهد و باعث نامتعادلی در چهره شود و از آنجا که نتیجه ی کار را نمیتوان برگرداند پس موجب نارضایتی خواهد شد در صورتیکه در تزریق ژل این مشکل قابل حل خواهد بود زیرا در تزریق ژل پزشک قادر خواهد بود در صورت نیاز چهره را به حالت قبل برگرداند، پس از انجام جراحی ممکن است فرد دیگر حس طبیعی بودن چهره را نداشته باشد و یا اینکه یک بخش مصنوعی را روی چهره ی خود حس کند در حالیکه در زاویه سازی به روش تزریق ژل اینگونه نخواهد بود، تزریق ژل هیچکدام از عوارض جراحی را نخواهد داشت!

 

پیش بینی نتایج تزریق:

پیش بینی نتایج تزریق چربی بسیار سخت تر از تزریق ژل است کسانی که برای زاویه سازی الگوی خاصی را در نظر دارند تزریق ژل بسیار مناسب تر از تزریق چربی است زیرا نتیجه ی تزریق ژل را بطور دقیق میتوان پیش بینی کرد اما در زاویه سازی با تکنیک تزریق چربی اینگونه نیست چرا که عوامل زیادی در نتیجه ی نهایی موثرند و با قطعیت نمیتوان نظر داد.

پزشک برای تشخیص مدل زاویه دار کردن چهره پارامترهای بسیاری را در نظر میگیرد از جمله طول و عرض محورهای مختلف و با در نظر گرفتن تمام جزییات تشخیص می دهد که چه نوع چهره ای مناسب فرد است. بطور مثال: چهره ی کشیده: چهره ی کشیده بدین معناست که ارتفاع چهره نسبت به عرض آن زیاد است که برای چهره ی کشیده دو راه برای زاویه سازی وجود دارد: کم کردن طول صورت که تنها توسط زاویه سازی با روش جراحی امکان پذیر است و دومی بیشتر کردن عرض چهره که این کار را میتوان از طریق زاویه سازی با روش تزریق انجام داد!

 

بهترین زاویه فک چگونه است؟

در همه ی اعصار میل به جوانی و زیبایی در انسانها خصوصا خانم ها وجود داشته همین مسئله است که علم پزشکی را بر آن داشته تا به دنبال تکنیک های زیبایی باشد پس از توضیحات در مورد زاویه سازی، قطعا این سوال پیش می آید که این زاویه چگونه باید باشد گفته شده است عدد بین 120 تا 130 بهترین زاویه برای فک خانم ها است که فرم بهتری را به چهره میبخشد ولی در آقایان این زاویه بنا به تناسب چهره اشان کمتر است این زوایا را متخصص به بهترین نحو تشخیص خواهد داد!

 

پس از زاویه سازی شاهد چه چیزی خواهیم بود؟

پس از اینکار چهره ای فرم گرفته و متناسب و جوانتر خواهید داشت ، زوایای صورت باریک تر و جذاب تر جلوه خواهد کرد، گونه ها حالت برجستگی به خود میگیرند، اصلاح زاویه ی بینی، رفع غبغب و حالت دادن به چانه نیز از مزایای زاویه سازی به شمار میرود و فرد میتواند به رفع اینگونه مشکلات نیز امید داشته باشد!

 

زاویه سازی را کجا انجام دهیم؟

اینکار قطعا باید تحت نظر پزشک متخصص و متبحر انجام شود تا فرد از خطرات آن در امان بماند هرگز کار تزریق ژل را در مراکز غیر مجاز انجام ندهید زیرا عوارض جبران ناپذیری خواهد داشت فردی که عمل زاویه سازی را انجام میدهد باید علم کاملی از آناتومی نیز داشته باشد صورت هر فرد پر از عروق خونی و عصبی است که هرکدام حساسیت های خود را دارند پس فقط پزشک متخصصی که به علم آناتومی مسلط است میتواند بطور دقیق این عروق را تشخیص دهد و امکان خطا را به صفر برساند ضمنا اگر فرد سابقه بیماری داشته باشد میتواند با مطلع کردن پزشک راه این شیوه ی زیباسازی را هموار کند!

 

صورت های پهن چگونه زاویه سازی میشوند؟

چهره ی پهن بدین معناست که ارتفاع صورت نسبت به عرض آن کمتر است، برای این نوع چهره نیز دو راه حل وجود دارد: افزایش دادن طول صورت که از طریق زاویه سازی با روش تزریق امکان پذیر است و روش دوم کمتر کردن عرض صورت با تکنیک زاویه سازی به روش جراحی!

 

آیا برای زاویه سازی باید حالت چهره ی خاصی داشت؟

خیر، برای زاویه سازی نیاز به چهره خاصی نیست واین یک انتخاب است و فرد میتواند با هر چهره ای فرم صورت دلخواه خود را بخواهد !

 

آیا میتوان همراه با زاویه سازی از درمان های دیگر نیز استفاده کرد؟

در برخی موارد وقتی دیگر روش های زیبایی نیز با این تکنیک همراه شود مثل تزریق بوتاکس یا لیزر نتیجه ی بهتری خواهد داد.

 

نتیجه ی تزریق چربی یا تزریق ژل چه زمانی مشخص میشود؟

کسانی که زاویه سازی به شیوه ی تزریق چربی یا تزریق ژل را انتخاب کرده اند بلافاصله پس از انجام این عمل میتوانند شاهد تغییرات زیادی باشند ولی بهترین نتیجه یک هفته پس از تزریق قابل مشاهد خواهد بود!

 

جلسه ی مشاوره قبل از زاویه سازی چگونه است؟

در جلسه ی مشاوره پزشک یک ارزیابی کامل از وضعیت چهره و فک فرد متقاضی انجام میدهد در مورد روش های درمان صحبت شده و سلامتی فرد کاملا بررسی میشود در واقع در جلسه ی مشاوره میتوانید به راحتی در مورد خواسته هایتان با پزشک مشورت کنید!

 

نقاط جادویی در تزریق ژل به چه نقاطی گفته میشود؟

نقاط جادویی به نقاطی مثل: گونه، شقیقه، چانه و فک گفته میشود.

 

نام دیگر زاویه سازی صورت چیست؟

به عمل زاویه سازی صورت مادلینگ چهره نیز گفته میشود!

 

اگر چهره ی متناسبی داشته باشیم ولی بخواهیم ظاهر چانه و فک را تغییر دهیم کدام تکنیک زاویه سازی مناسب است؟

اگر چهره شما ویژگی های مطلوبی دارد میتوانید با تزریق ژل یا پروتز چانه و فک به ظاهر مطلوبی برسید. تزریق مناسب ژل در این نواحی باعث کشیده شدن قسمت پایینی صورت میشود و یک زاویه در پشت فک بوجود می آید که باعث فرم دهی به چهره میشود، با بالا رفتن سن افتادگی های قسمت تحتانی چهره بیشتر میشود از بین رفتن خط پایین فک و زیادشدن غبغب ها هماهنگی و زیبایی چهره تحت تاثیر قرار میگیرد برای ایجاد فرم دلخواه میتوان از تزریق ژل بهره برد!

 

زاویه دار کردن صورت به صورت v شکل چگونه است؟

داشتن چهره ای زاویه دار مورد پسند اکثر افراد علی الخصوص خانم ها است، دارا بودن فک مربعی شکل و بزرگ در یک خانم به چهره ی او حالتی مردانه میبخشد به همین علت بانوان برای برخورداری از چهره ای ظریف و زیبا به زاویه سازی اقدام میکنند این حالت از چهره به صورت v شکل معروف است!

 

زاویه سازی صورت های گرد چگونه است؟

بیشتر افراد تمایل دارند بجای صورت های مربعی و یا گرد چهره ای زاویه دار داشته باشند برخی افراد نیز هستند که حس میکنند فکشان دارای گردی بیش از حد است و ظاهر خوشایندی ندارد همین علت آنها را به فکر چاره می اندازد که زاویه سازی صورت راه چاره ایست که میتواند کارساز باشد در این مورد با نظر پزشک بررسی های دقیقی انجام میشود و زوایای صورت بررسی شده و تعیین میشود که کدام روش از زاویه سازی انتخاب شود گاهی ممکن است فرد تمایل به زاویه سازی دائم داشته باشد در صورتیکه صلاحدید پزشک تکنیک زاویه سازی موقت باشد!

 

هزینه ی زاویه سازی یا مادلینگ چهره چقدر است؟

این هزینه بر اساس عوامل متفاوتی تعیین میشود یکی از عوامل تاثیرگذار بر هزینه، تکنیکی است که برای اینکار انتخاب میشود که هرکدام از شیوه ها هزینه ی متفاوتی دارند.

 

میزان دوز تزریقی ژل برای زاویه سازی چقدر است؟

دوز مورد نیاز متغیر است و بستگی به عواملی چون: آناتومی چهره ی فرد و نتیجه ی ایده آلی که در نظر گرفته شده دارد و این میزان را متخصص ارزیابی خواهد کرد.

 

اگر هفته ی اول پس از زاویه سازی عدم تقارن اتفاق بیفتد چه اقدامی باید انجام شود؟

گاهی اوقات ممکن است این ناهماهنگی به علت تورم رخ دهد که ممکن است یک سمت دارای ورم بیشتری باشد اغلب این عدم تعادل به علت تورم است و دال بر وجود خطر نیست درمورد این موضوع نباید به سرعت درمانی انجام داد زیرا ممکن است نتیجه ی برعکس دهد پس از رفع تورم میتوان بهتر تشخیص داد.

در این مقاله سعی شد زاویه سازی صورت بطور کامل و با جزئیات مورد بررسی قرار گیرد که این اطلاعات میتواند قبل از تصمیم گیری هر فرد بسیار کمک کننده باشد!

 

دانلود نسخه pdf مقاله ی : زاویه سازی صورت چگونه انجام می شود؟face angulation

 

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

تزریق ژل گونه, انواع ژل گونه, ماندگاری, مراقبتها
پیکرتراشی چیست و چگونه انجام می شود؟انواع روش ها
ArabicEnglishPersian
×