لامینیت دندان :

در این شیوه لایه ی نازکی از مواد ترمیمی روی سطح قابل توجهی از دندان قرار می گیرد تا ظاهر دندان ها را بهبود ببخشد در واقع لمینت پرسلن که به روکش سرامیکی معروف است یک پوسته نازک است که با متریال هایی براساس نیاز افراد طراحی شده است. این پوسته ها به منظور تغییر رنگ ، شکل ، اندازه یا طول و بهبود ظاهر به سطح رویی دندان ها متصل می شوند . لمینت های ساخته شده از ، لایه های سرامیکی نازک به مینای دندان متصل می شوند .

برخلاف تصور عموم ، برای ساخت لمینت سرامیکی، نیازی به تراشیدن سطح زیادی از دندان نیست و در صورت انتخاب روش درمانی مناسب توسط دندانپزشک خاص ، فقط برخی قسمت های دندان به میزان مختصری در ناحیه سطحی دندان برای جاسازی لمینت ها ، بدون آسیب به دندان های طبیعی تراشیده می شود.

در کنار جنبه زیبایی ، انجام درست لمینت و اتصال صحیح و محکم دندان های طبیعی و لمینت خیلی مهم است. دندانپزشک از رزین های حساس به نور استفاده می کند تا لمینت با تابش اشعه مخصوص لایت پس از نصب محکم شود . این شیوه یکی از محبوب ترین روش های زیبایی در دندانپزشکی محسوب می شود چرا که راه چاره ایست برای افرادی که به دنبال دندان های سفید و خوش فرم هستند .

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله ی : (لامینیت دندان چیست؟ بهترین دندانپزشک لمینیت دندان) سایت کلینیک دکتر پاکدل را مطالعه نمائید.

Dental-laminate-drpakdelclinic
Dental-laminate-drpakdelclinic-1
import_contactsآخرین مطالب
Subcision-13

سابسیژن چیست؟ بهترین روش درمان جای جوش

بدون دیدگاه
چکیده این مطلب: درمان جوش با سابسیژن. انواع سابسیژن. مراحل انجام سابسیژن. مزایای درمان با سابسیژن. مراقبت های پس از انجام سابسیژن. کاندیدهای درمان با سابسیژن. چه کسانی نمی توانند سابسیژن انجام دهند؟…

خدماتی که

ما داریم

accessibility

مقاله های ما

مطالب محبوب

import_contacts

رزرو نوبت

برای زیبا جویان

ArabicEnglishPersian
×