اتوپلاستی گوش (جراحی زیبایی گوش)

اتوپلاستی که جراحی زیبایی گوش نیز نامیده می شود.یک نوع جراحی زیبایی است که هدف آن تغییر سایز،شکل و مکان گوش ها است. جراحی اتوپلاستی روشی است که به وسیله آن شما می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید و شکل ظاهری گوش خود را اصلاح کنید. این جراحی می تواند تاثیر قابل توجهی بر ظاهر فرد و اعتماد به نفس او داشته باشد. جراحی زیبایی گوش به راحتی با بی حسی موضعی در مطب قابل انجام می باشد.

افرادی که کاندید عمل اتوپلاستی هستند:
کسانی که به طور مادرزادی دارای گوش های بیش از اندازه بزرگ و یا کوچکی هستند. افرادی که اندازه و محل قرارگیری گوش ها با سرشان متناسب نیست. افرادی که دارای گوش های بیرون زده و برجسته ای هستند و کسانی که در اثر حادثه یا استفاده از گوشواره های سنگین گوش آنها پاره شده یا شکل گوش هایشان تغییر پیدا کرده ،کاندید این عمل جراحی می باشند. باید توجه داشت بعد از اینکه گوش ها رشدشان کامل شد (معمولا بعد از پنج سالگی) می توان جراحی اتوپلاستی را انجام داد.

Ear autoplasty
import_contactsآخرین مطالب
Subcision-13

سابسیژن چیست؟ بهترین روش درمان جای جوش

بدون دیدگاه
چکیده این مطلب: درمان جوش با سابسیژن. انواع سابسیژن. مراحل انجام سابسیژن. مزایای درمان با سابسیژن. مراقبت های پس از انجام سابسیژن. کاندیدهای درمان با سابسیژن. چه کسانی نمی توانند سابسیژن انجام دهند؟…

خدماتی که

ما داریم

accessibility

مقاله های ما

مطالب محبوب

import_contacts

رزرو نوبت

برای زیبا جویان

ArabicEnglishPersian
×