لیفت اندوسکوپیک شقیقه

افتادگی پوست در ناحیه شقیقه خود به تنهایی می تواند باعث ایجاد افتادگی هایی در ناحیه ابرو و ایجاد حالت پنجه عقابی در کنار چشم ها شود . این چروک ها و افتادگی تاثیر نامطلوبی بر ظاهر افراد ایجاد می کند و علاوه بر بالاتر نشان دادن سن با نزدیک شدن ابرو به چشم باعث می شود تا چهره عبوس بنظر برسد.

با انجام یک جراحی ساده و غیر تهاجمی در ناحیه شقیقه که به آن جراحی لیفت شقیقه یا لیفت temporal گفته می شود. میتوان این عیوب را از بین برد و تقارن و جوانی را به چهره بازگرداند.

 

مزایای لیفت شقیقه :

1- بهبود خطوط چهره و صاف شدن پیشانی
2- تقارن بیشتر صورت
3- بالا بردن گوشه خارجی ابروها
4- کاهش افتادگی پلک بالا
5- زیبا کردن حالت چشم ها
6- لیفت گونه ها
7- بهبود شل شدگی و افتادگی پوست
8- کلاژن سازی پس از عمل لیفت

لیفت اندوسکوپیک ابرو

این روش مناسب جوانسازی قسمت بالایی صورت می باشد. لیفت آندوسکوپیک ابرو جهت برطرف کردن چین و چروک عمیق پوست و افتادگی پلک و جابه جایی موقعیت مکانی ابرو ها می باشد. در این جراحی پیشانی ،ابرو و چشم ها مناطقی هستند که مورد بازسازی قرار می گیرند. با این روش جراحی می توان ابروها را 4 الی 6 میلی متر جا به جا کرد و موقعیت آنها را تنظیم نمود.

لیفت اندوسکوپیک پیشانی

یکی دیگر از روش های جوان سازی صورت، لیفت پیشانی است . با استفاده از روش لیفت اندوسکوپیک پیشانی ،حداقل برش در پیشانی ایجاد شده و ریسک کمتری دارد و دوره نقاهت نیز کوتاهتر است. لیفت پیشانی اگر توسط پزشک کاربلد انجام نشود و یا برای کسانی انجام شود که نیاز به عمل نداشتند و با جراحی ابروها بیش از حد لیفت داده شده باشند می تواند موجب به باز شدن چشم ها (نگاه شگفت زده) شوند . ولی اگر این جراحی به درستی و روی کاندید مناسب انجام شود ، یک اقدام مهم جهت جوان سازی پیشانی و صورت است.

Facial-lift-1
lifts-temples
Eyebrow-lift
Forehead-lift
import_contactsآخرین مطالب
هایفوتراپی-6

هایفوتراپی چیست؟هایفو با دستگاه دابلو, کاربردهای HIFU

بدون دیدگاه
چکیده این مطلب: هایفوتراپی‌ چیست؟ هایفوتراپی چگونه انجام میشود؟ کاندیدهای مناسب برای هایفوتراپی. چه کسانی نباید از هایفوتراپی استفاده کنند. کاربردهای هایفوتراپی. مزایای هایفوتراپی. مراقبت های قبل و بعد از هایفوتراپی. عوارض هایفوتراپی.…

خدماتی که

ما داریم

accessibility

مقاله های ما

مطالب محبوب

import_contacts

رزرو نوبت

برای زیبا جویان

فهرست
AR FA
×