لیفت اندوسکوپیک شقیقه

افتادگی پوست در ناحیه شقیقه خود به تنهایی می تواند باعث ایجاد افتادگی هایی در ناحیه ابرو و ایجاد حالت پنجه عقابی در کنار چشم ها شود . این چروک ها و افتادگی تاثیر نامطلوبی بر ظاهر افراد ایجاد می کند و علاوه بر بالاتر نشان دادن سن با نزدیک شدن ابرو به چشم باعث می شود تا چهره عبوس بنظر برسد.

با انجام یک جراحی ساده و غیر تهاجمی در ناحیه شقیقه که به آن جراحی لیفت شقیقه یا لیفت temporal گفته می شود. میتوان این عیوب را از بین برد و تقارن و جوانی را به چهره بازگرداند.

 

مزایای لیفت شقیقه :

1- بهبود خطوط چهره و صاف شدن پیشانی
2- تقارن بیشتر صورت
3- بالا بردن گوشه خارجی ابروها
4- کاهش افتادگی پلک بالا
5- زیبا کردن حالت چشم ها
6- لیفت گونه ها
7- بهبود شل شدگی و افتادگی پوست
8- کلاژن سازی پس از عمل لیفت

لیفت اندوسکوپیک ابرو

این روش مناسب جوانسازی قسمت بالایی صورت می باشد. لیفت آندوسکوپیک ابرو جهت برطرف کردن چین و چروک عمیق پوست و افتادگی پلک و جابه جایی موقعیت مکانی ابرو ها می باشد. در این جراحی پیشانی ،ابرو و چشم ها مناطقی هستند که مورد بازسازی قرار می گیرند. با این روش جراحی می توان ابروها را 4 الی 6 میلی متر جا به جا کرد و موقعیت آنها را تنظیم نمود.

لیفت اندوسکوپیک پیشانی

یکی دیگر از روش های جوان سازی صورت، لیفت پیشانی است . با استفاده از روش لیفت اندوسکوپیک پیشانی ،حداقل برش در پیشانی ایجاد شده و ریسک کمتری دارد و دوره نقاهت نیز کوتاهتر است. لیفت پیشانی اگر توسط پزشک کاربلد انجام نشود و یا برای کسانی انجام شود که نیاز به عمل نداشتند و با جراحی ابروها بیش از حد لیفت داده شده باشند می تواند موجب به باز شدن چشم ها (نگاه شگفت زده) شوند . ولی اگر این جراحی به درستی و روی کاندید مناسب انجام شود ، یک اقدام مهم جهت جوان سازی پیشانی و صورت است.

Facial-lift-1
lifts-temples
Eyebrow-lift
Forehead-lift
import_contactsآخرین مطالب
Subcision-13

سابسیژن چیست؟ بهترین روش درمان جای جوش

بدون دیدگاه
چکیده این مطلب: درمان جوش با سابسیژن. انواع سابسیژن. مراحل انجام سابسیژن. مزایای درمان با سابسیژن. مراقبت های پس از انجام سابسیژن. کاندیدهای درمان با سابسیژن. چه کسانی نمی توانند سابسیژن انجام دهند؟…

خدماتی که

ما داریم

accessibility

مقاله های ما

مطالب محبوب

import_contacts

رزرو نوبت

برای زیبا جویان

ArabicEnglishPersian
×