فیشیال پوست

فیشیال پوست یک رویکرد چند مرحله ای برای مراقبت همه جانبه از پوست شماست.فیشیال به منظور پاک کردن پوست از آلودگی های محیطی ،از بین بردن جوش ها و لک ها، آبرسانی به پوست های خشک ،رفع چروک و جوانسازی و آرامش دادن به پوست انجام می شود.در طی یک جلسه فیشیال ، می توان کارهای متعددی روی پوست انجام داد . به طوری که پس از طی یک جلسه ، به نتایج مطلوبی رسیده و نتایج چشمگیر فیشیال را مشاهده خواهید کرد.

 

 

فیشیال یکی از متداول ترین راه های درمان صورت است که شامل مراحل پاکسازی ،بخور گرم،اسکراپ ،لایه برداری و پولیش پوست ،تخلیه کمدون های سیاه پوست و در پایان بخور سرد برای بستن منافذ پوست می شود. در طی درمان فیشیال ،آلودگی ها و مواد آرایشی از منافذ پوست خارج شده و سلول های مرده ی سطح پوست ،لایه برداری خواهند شد.این امر موجب شفاف و روشن شدن سطح پوست شده و پوستی صاف و یکدست را برای شما به ارمغان خواهد آورد. در برخی موارد از فیشیال برای درمان میگرن یا رفع التهابات پوستی استفاده می شود.

Facial-face
Facial-face-1
import_contactsآخرین مطالب
هایفوتراپی-6

هایفوتراپی چیست؟هایفو با دستگاه دابلو, کاربردهای HIFU

بدون دیدگاه
چکیده این مطلب: هایفوتراپی‌ چیست؟ هایفوتراپی چگونه انجام میشود؟ کاندیدهای مناسب برای هایفوتراپی. چه کسانی نباید از هایفوتراپی استفاده کنند. کاربردهای هایفوتراپی. مزایای هایفوتراپی. مراقبت های قبل و بعد از هایفوتراپی. عوارض هایفوتراپی.…

خدماتی که

ما داریم

accessibility

مقاله های ما

مطالب محبوب

import_contacts

رزرو نوبت

برای زیبا جویان

فهرست
AR FA
×