فیشیال پوست

فیشیال پوست یک رویکرد چند مرحله ای برای مراقبت همه جانبه از پوست شماست.فیشیال به منظور پاک کردن پوست از آلودگی های محیطی ،از بین بردن جوش ها و لک ها، آبرسانی به پوست های خشک ،رفع چروک و جوانسازی و آرامش دادن به پوست انجام می شود.در طی یک جلسه فیشیال ، می توان کارهای متعددی روی پوست انجام داد . به طوری که پس از طی یک جلسه ، به نتایج مطلوبی رسیده و نتایج چشمگیر فیشیال را مشاهده خواهید کرد.

 

 

فیشیال یکی از متداول ترین راه های درمان صورت است که شامل مراحل پاکسازی ،بخور گرم،اسکراپ ،لایه برداری و پولیش پوست ،تخلیه کمدون های سیاه پوست و در پایان بخور سرد برای بستن منافذ پوست می شود. در طی درمان فیشیال ،آلودگی ها و مواد آرایشی از منافذ پوست خارج شده و سلول های مرده ی سطح پوست ،لایه برداری خواهند شد.این امر موجب شفاف و روشن شدن سطح پوست شده و پوستی صاف و یکدست را برای شما به ارمغان خواهد آورد. در برخی موارد از فیشیال برای درمان میگرن یا رفع التهابات پوستی استفاده می شود.

Facial-face
Facial-face-1
import_contactsآخرین مطالب
Subcision-13

سابسیژن چیست؟ بهترین روش درمان جای جوش

بدون دیدگاه
چکیده این مطلب: درمان جوش با سابسیژن. انواع سابسیژن. مراحل انجام سابسیژن. مزایای درمان با سابسیژن. مراقبت های پس از انجام سابسیژن. کاندیدهای درمان با سابسیژن. چه کسانی نمی توانند سابسیژن انجام دهند؟…

خدماتی که

ما داریم

accessibility

مقاله های ما

مطالب محبوب

import_contacts

رزرو نوبت

برای زیبا جویان

ArabicEnglishPersian
×